1. “Engel Biziz Köpüş” oyuncaklarıyla okulumuzu örüyoruz.

  Alacağınız her Köpüş’ün geliri
  yaz okulumuzun inşasında kullanılacak.


El emeği “Engel Biziz Köpüş” oyuncaklarıyla okulumuzu örüyoruz.

İlk günden bu yana en büyük hayallerimizden olan "Yaz Okulumuz" için yeni bir adım daha atıyoruz. Websitemizden alacağınız her Köpüş’ün geliri okulumuzun inşasında kullanılacak.

J. G. Engel Biziz Derneği olarak yola çıktığımız ilk günden beri hayalimiz bir Yaz Okulu kurmak. Orta ve ağır düzeyde özel gereksinime ihtiyacı olan çocuklarımızla tatil boyunca atölyeler aracılığıyla kaliteli zaman geçirmek istiyoruz. Bizler çocuklarla zaman geçirirken de çocuklarımızın ailelerinin kendilerine zaman ayırarak kendi tatillerini yapmalarını hedefliyoruz.

İlk günden bu yana da küçük adımlarla maddi alt zeminini hazırlamaya çalıştığımız Yaz Okulumuz için yeni bir adım daha atıyoruz. El emeği “Engel Biziz Köpüş” oyuncaklarıyla okulumuzu örme niyetindeyiz. Alacağınız her Köpüş’ün geliri okulumuzun inşasında kullanılacak.

Bizler okulumuza gelen herkesin duygularını rahatça ifade etmesini, bedeninin sınırlarını aşmasını, şimdiye kadar denemediği nice beceri varsa onları deneyimleyebilmesini ve her yönden kendisini huzurlu hissetmesini istiyoruz.

Sizler de bu hayalin, bu şekilde bir ifade edişin bir parçası olmak isterseniz web sitemizden bağış kısmına girerek Köpüş’lerimizden alabilirsiniz. Maksimum on gün içerisinde sizlerle buluşacak Köpüşlerimiz çocuklarımızın eğitiminde büyük rol oynayacaklar.

Taşın altına hep beraber elimizi koyalım, okulumuzun duvarlarını örelim. Birlikte daha güçlüyüz!

Bağışta bulunmak için bilgilerinizi girin.

Bağış için banka hesap bilgilerimiz

 • Janset Gürbüz Engel Biziz Derneği Resmi Banka Hesap Numarası:

 • Banka Adı: Türkiye İş Bankası

 • Hesap Sahibi: Janset Gürbüz Engel Biziz Derneği

 • IBAN: TR52 0006 4000 0012 1220 7450 91

Derneğimizin konumu

 • Adres: Kocacami Mah. Hürriyet Cad. Burhaniye-Balıkesir
  Şentürkler İş Merkezi No:43

 • GSM: (+505) 71 71 170

 • E-Posta:

Açılış saatleri

 • Pazartesi - Cuma : Saat 10:00 - 16:00